Acil Aşk Aranıyor’da Yaprak Dökümü

0
4937

Show tv ekranlarında izleyiciyle buluşan ve 12 Temmuz günü sezon finali yaparak geçici süreliğine ekranlara veda eden Acil Aşk Aranıyor ‘da yaprak dökümü başladı.

Rojda Demirer ve Tamer Tıraşoğlu’nun diziden ayrıldığı öğrenildi.

Rojda Demirer, ekibine teşekkür edip kırgınlığı olmadığını dile getirirken Tamer Tıraşoğlu ise ayrılığın bir sebebinin muhakkak olduğunu söyleyerek dikkat çekti.

Tamer Tıraşoğlu ‘nun detaylı açıklaması şu şekilde: ” Sevgili dostlar. Normalde bu şekil açıklamalar yapmayı sevmeyen biriyim ama sizin eğlence olarak seyrettiğiniz diziler bizim hayatımızı kazandığımız, ailemizi geçindirdiğimiz işimiz. Bu yüzden neden girdiniz neden çıkıyorsunuz diziden derken bu bizim için bir keyif işi olmadığını unutmayın. Bir sebebi muhakkak vardır. Sevgiler. ”

Rojda Demirer ‘in yaptığı açıklama ise: ” Acil Aşk Aranıyor’un yeni sezonunda olmayacağımı duyurur, beraber çalıştığım oyuncu arkadaşlarım, ekibim ve Med Yapım’a çalıştığım süre boyunca verdikleri destek için teşekkür ederim. Hiçbir sorun yada mutsuzluk olmadığını, sadece hikayemin artık diziye bir katkısı olmayacağından ötürü bu kararı aldığımızı belirtmek isterim… Bütün Acil Aşk Aranıyor ekibine teşekkürlerimle. ” şeklinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.