Whatsapp Web Nasıl Kullanılır?

0
7322
web whatsapp'ı nasıl kullanırım
Web whatsapp com sitesinde görüntülenecek qr kod

Whatsapp uygulamasının sunduğu hizmetlerden biri olan “Whatsapp Web” ‘i önceden duymuşsunuzdur. Duymadıysanız, kısaca “ Whatsapp’ı bilgisayar ve tablet cihazlarınızdan kontrol etmek” olarak tanımlayabiliriz.

Whatsapp Web özellikle bilgisayar veya tablet başında fazla zaman geçirenler için büyük kolaylık sağlıyor zira çoğumuz anlık mesajlaşmak için artık sadece whatsapp uygulamasını kullanır olduk ve bilgisayarda veya tabletimizde bir işimiz olduğu zaman her saniye mesaj gelip gelmediğini kontrol etmek işkenceye dönüşebiliyor. Telefonumuzu kontrol etmeye ihtiyaç duymaksızın Whatsapp mesajlarını görebilmek ise bu işkenceyi başlamadan bitiriyor.

Whatsapp uygulamasını bilgisayardan veya tabletinizden kullanmak için “web.whatsapp.com” adresine girmeniz gerekiyor. Whatsapp web’i yeni deneyecekler için başlarda biraz sorun çıkabiliyor özellikle de tablet cihazlarda. Bu sorunları ortadan kaldırarak sorunsuz bir şekilde Whatsapp Web’i kullanabilmeniz amacıyla içerik ortağımız “teknoloji defteri” ‘nin yayınladığı, Whatsapp Web’i nasıl kullanacabileceğinizi resimli bir şekilde detaylarıyla anlatan içeriğini sizlere sunuyorum.

Whatsapp’ı Bilgisayardan Kullanmak (resimli anlatım)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.