Ekin Türkmen ve Kardeşi Başardı

0
6540

Ekin Türkmen ve kardeşi Esin Türkmen geçtiğimiz yıl İzmir’de, babaanneleri Sultan ve dedeleri Ahmet Türkmen’in vefatlarının ardından onların anısına SultanAhmet Erkek ve Kız Öğrenci Yurdu’nu açmışlardı.

Yeni yurtlarının hazırlıklarını da tamamlayan Ekin Türkmen ve kardeşi Esin Türkmen, yurtlarının ikinci şubesini de açtı.

İzmir SultanAhmet Yüksek Öğrenim Yurtları’nın sitesinde hakkımızda bölümünde yazan ise şöyle:

” Aile Şirketimizin 25 yıllık inşaat ve işletmecilik alanlarındaki tecrübesiyle, Ekin Türkmen ve Esin Türkmen kardeşler olarak çok sevdiğimiz aile büyüklerimiz olan rahmetli babaannemiz ve dedemize ithafen İzmir’de öğrenci yurdu projesini tüm üniversite öğrencilerinin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

İzmir Öğrenci Yurtları arasında önemli bir yere sahip olan İzmir Özel SultanAhmet Kız ve Erkek Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdumuz, 150 kişilik konaklama kapasitesi ile hizmet vermektedir.

SultanAhmet Öğrenci Yurdu olarak; modern, konforlu tasarım, sıcak atmosfer ve güvenilir aile ortamı gibi eşsiz özellikleri öğrencilerimize sunuyoruz. Profesyonel aşçılarımız, temizlik, güvenlik personelimiz, ve konusunda uzman yönetim kadromuzla velilerimizin evlatlarını güvenle emanet edebilecekleri bir yurtla hizmetinizdeyiz. ”

Detaylı bilgi için SultanAhmet Öğrenci Yurdu’nun sitesini ziyaret edebilirsiniz:

İzmir SultanAhmet Yüksek Öğrenim Yurtları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.