Arka Sokaklar’ın Yeni Kanalı

1
3423

Arka Sokaklar bitiyor mu,  Arka Sokaklar başlayacak mı, Arka Sokaklar hangi kanalda olacak gibi başlıklarla birçok haber paylaşılıyor internette. Haziran ayında 9. sezonunu noktalayarak ” Final ” bölümüyle ekranlara gelen Arka Sokaklar izleyenlerini şaşırtmıştı.

Kimileri dizinin suyunun ısındığını söyleyerek bitmesinin iyi olduğunu düşünse de Arka Sokaklar hayranlarının üzüntüsü büyüktü. Dizinin biteceği düşüncesiyle kısa süreli endişe yaşayan hayranlar yapım şirketi tarafından yapılan açıklamalar sayesinde rahatlatmıştı. Bu açıklamalara göre Arka Sokaklar ekranlara gelmeye devam edecek ve Kanal D’den başka bir kanalda izleyicisiyle buluşacaktı.

Arka Sokaklar’ın yeni kanalı sonunda belli oldu. Artık dizi ATV’de seyircileriyle buluşacak. ATV’nin en çok izlenen dizilerinden olacağı düşünülen Arka Sokaklar 10. sezonuyla Eylül ayında yayınlanmaya başlayacak.

1 COMMENT

  1. Kanal d neden bıraktı ki bu diziyi kaç senedir yaz kış arka sokakları veriyor ve izleniyor da hem arka sokaklar atv ye geçti atv de de izlenecek.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.