Seçil Buket Akıncı

4
9128

Seçil Buket Akıncı’yı Kalbim Ege’de Kaldı adlı dizide fark ettim.  Her ne kadar dizideki rolü pek hoş olmasa da jest ve mimikleriyle özellikle de gülümsemesiyle hoş bir izlenim oluşturuyor.

Biraz araştırdıktan sonra daha önce Kardeş Payı’nda rol aldığını ve Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasına katıldığını öğrendim.

Hatta İlker Ayrık ile komik bir diyalog da yaşıyorlar.

Seçil Buket Akıncı Ben Bilmem Eşim Bilir

17 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da doğmuş olan Buket Akıncı, Tümay Özokur oyuncusu aynı zamanda.

Şu ana kadar Kalbim Ege’de Kaldı dizisinde oynamaya devam etti. Etti diyorum zira son bölümden yani 6. bölümden sonra diziden ayrılmışa benziyor.

Kalbim Ege’de Kaldı ‘da:

Yaman’a aşık olduğu için değil de maddi gücünden dolayı onunla birlikte olduğunu söyleyen İlke’nin konuşmasını duyan Yaman, İlke’den ayrılmıştı.

Dizide İlker rolünde olan Seçil Buket Akıncı, işte bu şekilde diziden ayrılmışa benziyor. Tabii bir sürpriz yapılarak tekrar karşımıza da çıkabilir 🙂

Seçil Buket Akıncı’nın yeni rol alacağı dizi

 

 

4 YORUMLAR

  1. Seçil buket akıncı diye geçiyor da hangi ismi kullanıyor bu kız? Buket mi seçil mi? Ben bilmem eşim bilirde seçil diye geçiyor fakat bilmiyorum???

  2. Ayrıca tümay özokur iyi bulmuş da bir önceki hallerine bakıyorum seçil buket akıncının bir de kocamın ailesinde miray olmuş olacak haline bu kadar mı fark olur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.