Heredot Cevdet Saati’nden Bir Melek Geçti!

0
4597

 

Daha önceden kaleme aldığım iki yazıda Cansu Öngel’den bahsetmiştim. Yazdığım son yazı Cansu Öngel’in sevenlerine bir müjde niteliğindeydi çünkü Cansu Öngel’le uzun soluklu bir projede buluşacaktık ve ekranlarımız şenlenecekti. Öyle de oldu. Melek karakteri Heredot Cevdet saatinde karşımıza çıktı ve onu çokça sevdik. Gelgelelim ki ayrılık vakti gelmiş maalesef. Welcome to My Playground’a baktığımda gördüm ve ilk başta bir üzülecek gibi oldum ama bu his çok durmadı ve yerini pozitifliğe bıraktı tekrar. Nasıl mı? Cansu Öngel’in pozitif enerjisi sağolsun, bu haberde de kendini göstermişti. Anlatmaktan ziyade göstermek adına mesajını aynen aktarmam yeterli sanırım:

” Ayrılık konuşması yapmayı pek sevmem, bu yüzden umarım yeniden çok güzel projelerde kavuşma dileğiyle başlamak istiyorum.  Benim ilk uzun soluklu projem olduğu için herkesin yeri benim için çok ayrı.  Büyük bir heycanla başladığım Heredot Cevdet Saati’ni aynı keyifle bitirmiş olmanın da mutluluğunu yaşıyorum.  Benim için bir aile gibi oldunuz, hatta gibisi fazla. Her zaman  güler yüzünüzü ve desteğinizi yanımda hissettim.   İşini zevkle yapan içine sevgisini katan herkese her şey için çok çok teşekkür ederim ! 🙂   Son günden karelerimiz..  Fotoğraflara başlamadan son kez, Tüm bardaklar dolsunn !! 🙂 ”

 

Son olarak, önceki yazımda kaleme getirdiğim temennide tekrar bulunmak isterim.

” Umarım, Heredot Cevdet Saati Cansu Öngel’in kısa sürede elde edeceği büyük başarılara bir kapı aralamıştır ve Cansu Öngel daha da güzel projelerde bizlerle ekranlarda ve beyaz perdede buluşmaya devam edecektir. “

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.