Artık Oda Servisi Emojilerle Yapılacak!

0
3368
emojiyle-oda-servisi-emojiyle-siparis-aloft-emoji-menu-text-it-get-it-uygulamasi

 

Hayatın her alanında alışılmışın dışında bir şeyler yapmak bazen heyecana bazen de eğlenceye dönüşebiliyor. Emojiyle oda servisi de eğlenceye dönüşenlerden.

Herhangi bir otelde konakladığımız zaman canımız bir şey istediğinde veya bir şeye ihtiyaç duyduğumuzda yapacağımız şey odamızdaki telefonu elimize alıp resepsiyonun numarasını tuşlamak ve istediklerimizi ileterek gelmesini beklemektir. Geçmişten bugüne olan hep budur fakat artık bu konuda da değişim başlamış.

Aloft artık “ Emojiyle Oda servisi “ gerçekleştiriyor.

Bünyesinde 100’ü aşkın otel bulunduran Bir zincir Aloft ve      “ Emojiyle oda servisi “ uygulamasını daha önce New York’da denemişti. New York’dan sonra da sıra Liverpool ve Londra’ya geldi. Artık Liverpool ve Londra’daki otellerinde de bu uygulamayı başlatan Aloft, uygulamaya “ Text it, Get it “ adını vermiş.

Text it, Get it uygulamasıyla hazırlanmış emojili menülerden istediklerinizi seçerek emojilerinizi oda numarasıyla birlikte gönderiyor ve siparişlerinizin gelmesini bekliyosunuz. Oda numaranızı vermeniz sayesinde de ürün bedelleri kolaylıkla hesabınıza eklenebiliyor.

Menünün içinde bir de “Bana sürpriz yap” var. Seçmeniz halinde içinde ne olduğunu bilmediğiniz sürpriz paket odanıza doğru yola çıkıyor. 🙂

Aloft’un İngiltere’deki otellerinde sunduğu oda servisi menüleri aşağıdaki şekilde.

emojiyle-oda-servisi-text-it-get-it-uygulamasi-emojiyle-siparis
emojiyle-oda-servisi-text-it-get-it-uygulamasi-emojiyle-siparis

Listedekilerin hepsi Aloft London Excel’de(otelin tam ismi) mevcut. Aloft Liverpool’da ise telefon şarjı ve bana sürpriz yap paketleri mevcut değil şu an için. Bir gün yolunuz düşer de giderseniz gine sorun siz belki o zamana eklenir. Gerçi odaya girmeden önce yeni menüyü verirler orda görürsünüz zaten 🙂

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.