Son Yıllara Damga Vuran Türk Komedi Filmleri En İyileri

0
1657

Son yıllara damga vuran Türk komedi filmleri en iyileri adında bir liste derledik. Listede, evde ve istediğiniz her yerde izleyebileceğiniz birbirinden komik filmler var. Yabancı komedi filmleri yerine yerli komedi filmleri izlemek istiyorsanız bu listedeki yerli komedi filmleri tam size göre. En iyi Türk komedi filmleri listesi içinde bulunan filmler ile kahkahaya boğulabilirsiniz. Bu filmler evde veya başka bir yerde izlerken neşenizi arttıracak ve kahkahalarla gülmenize neden olacak. Sizler için derlediğimiz birbirinden komik en iyi Türk filmlerini huzurlarınızda sıralıyoruz.

İÇİNDEKİLER:

Son Yıllara Damga Vuran, gelmiş geçmemiş, en iyi Türk komedi filmleri:

YOL ARKADAŞIM (2017) IMDB: 6.1

Yol Arkadaşım filminin başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak paylaşıyor. Film 27 Ekim 2017 senesinde izleyiciyle buluştu. Sinema sever insanlarla ilk kez 27 Ekim 2017 tarihinde sinemalarda buluşan Yol Arkadaşım filmi uygulamayla tanışan iki insanın komik yolculuğunu anlatıyor.

Yol Arkadaşım filmi Onur ve Şeref isminde iki arkadaşın Yol Arkadaşım Uygulaması ile tanışıp birlikte yolculuğa çıkmasını ve başlarına gelen komik olayları anlatıyor.

Yol Arkadaşım Filmi Başrolleri: İbrahim Büyükak (Şeref ismindeki karakter), Oğuzhan Koç (Onur) .

Yol Arkadaşım Filmi Konusu: Yol arkadaşım filminde Onur ile Şeref isminde iki insanın “Yol Arkadaşım” adında bir akıllı telefon uygulaması ile tesadüf sonucu tanışması ve ilginç maceraları anlatılıyor. Filmde maceralar Onur ve Şeref birlikte yola çıktığında başlıyor. Onur laç mümessili olarak çalışır. İstemediği bir iş yapar ve başarılı değildir.

Onur, iş hayatında ve şirketinde parlak olmadığı için işinden kovulur. Ama Onur yakında kız arkadaşının ailesiyle tanışacağı için iyi bir işi olmalıdır. Bu yüzden işini yeninden kazanmak ister. Onur, kız arkadaşınn ailesiyle tanışmak için Ayvalık’a gider. Ayvalık ‘a gitmeden önce televizyonda bir uygulama görür. İşten yeni atıldığı için ve paraya ihtiyacı olduğu için Yol Arkadaşım Uygulaması ile birini bulup yol masrafını paylaşmak ister. Şeref ve Onur Yol Arkadaşım uygulaması sayesinde tanışır ve maceralar başlar.

Onur ve Şeref filmde tamaen zıt karakter olan iki insandır. Sadece ikisi de Ayvalık ‘a gitmek ister. Yol Arkadaşım filminde Onur kız arkadaşının ailesi ile tanışmak için Ayvalık’a giderken işini geri kazanmak için çok iyi bir sunum da yapmak ister. Ama planları tutmaz. Yolculuk çok uzun sürer. Hep bir olaylar yaşanır.

Filmde sık sık Şeref karakteri yüzünden sıkıntılar çıkar ve yolculuk uzar da uzar. Film başta iki insanın normal bir yolculuğu gibi başla. Ama Şeref sürekli bela çeken bir tip olduğu için Yol Arkadaşım filmi ilginç maceralarla devam eder.

Yol Arkadaşım Filmi Fragmanı:

Yol Arkadaşım Filmi Sık Aranan kelimeler: Yol arkadaşım izle,Yol arkadaşım full izle dailymotion tek parça, Yol arkadaşım oyuncuları, Yol arkadaşım konusu,Yol arkadaşım yerli film, Yol arkadaşım BKM, Yol arkadaşım Vk, Yol arkadaşım full, Yol arkadaşım you tube, yol arkadaşım seyret.

Yol Arkadaşım Filmi Oyucuları: Toygan Avanoğlu, Eda Ece, Bahar Şahin, Oğuzhan Koç, Emre Kınay, İbrahim Büyükak, Emre Kınay, Aslı Bekiroğlu.

Yol Arkadaşım Filmi Türü: Yerli Komediler, Uçuk Kaçık Komediler, Yerli Filmler, Sulu Komediler, Komediler, Türleri.

Yol Arkadaşım Netflix: Filmin Netflix özeti için, Kurban Bayramı öncesinde, arifesi, işten kovulmuş ilaç mümessilinin, sevgilisi ve ailesi ile tanışmak için Ayvalık ‘a yolculuğa çıkması ve bulduğu yol arkadaşının, işleri çok zorlaştırmasının anlatıldığı yazılmış.

Yol Arkadaşım Filmi Yaş Sınırı: Film için yaş sınırı 16 yaş ve üstü şeklinde. 16+.

Yol Arkadaşım Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): Film 2017 yılında vizyona girmiş.

Yol Arkadaşım Filmi IMDb: Filmin IMDb puanı 6.1.

Yol Arkadaşım Filmi Süresi: Film, 1 saat 55 dakika (1s 55dk) sürüyor.

Yol Arkadaşım Filminin Yönetmeni: Bedran Güzel

Yol Arkadaşım Filmi Yapım: BKM Film (Türkiye)

Dağıtım: CGV Mars Dağıtım

Hokkabaz (2006) IMDb: 7.4

Hokkabaz filmi 2006 senesinde sinema severlerle buuşmuştur. Film, keyif veren ve yüksek seyir zevki veren bir dram ve komedi filmidir.

Hokkabaz Filmi Başrolleri: İskender (Cem Yılmaz), Fatma (Özlem Tekin), Maradona, Mazhar Alanson, Tuna Orhan.

Hokkabaz Filmi Konusu: Hokkabaz filmi dram ve komedi türünde yerli bir komedi filmidir. Türk sinemasında diğer Cem Yılmaz filmleri gibi önemli bir yere sahip olarak görülür. Film, çocuk yaşında başlayıp devam eden sihir ve metafizik alanlara ilgili İskender ‘i anlatır. İskender (Cem Yılmaz), filmde başroldür.

Filmde İskender ilgisini yitirmemek için çevresiyle mücadele eder. Diğer başrol Maradona ile İstanbul ‘dan kaçmak zorundadır. İskender, hiçbir zamanbabasının desteğini alamaz. Ama turneye çıktıkları zaman babası ile aradaki buzları eritmek ister. Turnede İskender ve Fatma (diğer başrol) sık sık kavga eder ve barışır. İlişkileri karmaşık bir ilişkidir.

Hokkabaz filminde duygusal sahneler de çoktur. Filmde duygusal sahneler ve güldürü ögesi taşıyan komik sahneler çoktur. Bu yüzden filmi izlerken gülebilir ve hüzünlenebilirsiniz.

Hokkabaz Filmi Fragmanı:

Hokkabaz Filmi Sık Aranan kelimeler: Hokkabaz 720p izle, Hokkabaz Cem Yılmaz Filmini izle, Hokkabaz full HD izle, Hokkabaz direk izle, Hokkabaz full izle, Hokkabaz 720p HD izle.

Hokkabaz Filmi Oyucuları: Cem Yılmaz, Ayçe Abana, Mazhar Alanson, Caner Alkaya, Gürgen Öz, Özlem Tekin, Bahtiyar Engin, Tuna Orhan, Kemal İnci, Tuncer Salman.

Hokkabaz Filmi Türü: Türleri, Komediler, Yerli Dramalar, Yerli Filmler, Yerli Komediler, Dramalar.

Hokkabaz Netflix: Netflix film için sıra dışı ifadesini kullanmış. Netflix film özetinde, kariyerini tekrar canlandırmak için çalışan ve çok ds yetenekli bir insan olmayan illüzyonist (sihirbaz) İskender ‘in tura çıkması ve gösterilerinden biri çok iyi olunca ortalığın karıştığı anlatılmış.

Hokkabaz Filmi Yaş Sınırı: 16 yaş ve üzeri. 16+.

Hokkabaz Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): Film 20 Ekim 2006 senesinde yapılmış, vizyona girmiş.

Hokkabaz IMDb: Puanı 7.4.

Hokkabaz Filmi Süresi: 1 saat 58 dakika. 1 s 58 dk.

Hokkabaz Filminin Yönetmeni: Filmi Ali Taner Baltacı ve Cem Yılmaz yönetmiş.

Hokkabaz Yapım: Türkiye (BKM Film) .

Hokkabaz Filmi Dağıtım: KenDa.

Arif V 216 (2018) IMDb: 7,2

Arif V 216, G.O.R.A filminin devamı filmidir. Cem Yılmaz filmi GORA gibi Arif V 216 filmi de bir Cem Yılmaz filmidir. Başrollerde Cem Yılmaz (Arif) ile Ozan Güven (216) bulunur.

Arif V 216 Film Başrolleri: Özkan Uğur, Seda Bakan, Cem Yılmaz, Ozan Güven.

Arif V 216 Filmi Konusu: 216 robot karakteri Cem Yılmaz ‘ın G.O.R.A filmi ile hayat bulmuştur. GORA filminde Arif ve 216 iki iyi dost olmuştur. Filmde iki iyi dost olan arif ve 216 uzun zaman ayrı kalır. 216 robot karakteri Arif ‘ten daha fazla ayrı kalmaya dayanamaz. Arif ‘i çok özler ve artık dünyada Arif ile birlikte yaşamak ister. Bu yüzden 216 dünyaya gider. Film bu şekilde başlar.

Arif V 216 filmi, Gora filminden uzun zaman sonra (2018) yılında vizyona girmiştir. Filmde 216 robot karakteri Arif’in yanına geldikten sonra dünyadaki tuhaf şartlara uymak için çok uğraşır. Komik maceralar bu şekilde başlar. 216’nın başına türlü şeyler gelir. Kandırılır, aşık olur, kendini özel hisseder, yolunu kaybeder… En büyük maceralarından biri de dünya hayatına uyum sağlamak için bir iş insanı ile anlaşması sonucunda başlar. Bu yüzden çok farklı işlere bulaşır.

216 ‘nın filmde anlaştığı iş insanı 216 robot modelini çoğaltarak daha çok zengin olmak ister. Şeytani planlar yapar. 216’ya yardımcı olabilecek tek insan da gora filmi zamanından iyi dostu Arif’tir. Arif için çok zorlu şeyler vardır. Dostu 216’ya yardım etmesi gerekir. Dünyayı gora zamanındaki gibi kurtarması gerekir.

Sizce Arif gine dünyayı kurtarabilir mi? Arkadaşı 216’ya yardım edebilir mi?

Arif ve 216 ‘nın başından geçen komik maceraları ve Arif’in 216 ve dünya için yardımcı olup olmadığını izlemek için filmi seyredebilirsiniz.

Arif V 216 filmi, gişede çok iyi hasılat elde etmiştir. Film, 4 milyon 957 bin 874 kişi tarafından izlenmiştir.

Arif V 216 Filmi Fragmanı:

Arif ve 216 Fragman.

Arif V 216 Filmi Sık Aranan kelimeler: arif v 216 filminde garavel karakterini canlandıran ünlü isim kimdir, arif v 216 filmi satın al, arif v 216 film, arif v 216 film müzikleri, arif v 216 film pasajı, arif v 216 film şarkıları, arif v 216 filminde 216 karakterini canlandıran ünlü isim kimdir, arif v 216 film satın al, arif v 216 film dvd, arif v 216 filminin komik ikilisi aşağıdakilerden hangisidir?

Arif V 216 Film Oyucuları: Farah Zeynep Abdullah, Cem Yılmaz (Arif), Özkan Uğur, Ozan Güven (216), Özge Özberk.

Arif V 216 Film Türü: Fantastik Filmler, Komediler, Yerli Komedi Filmleri, Bilim Kurgu Filmi, Yerli Filmler.

Arif V 216 Netflix: Arif ve 216 filmi için Netflix özeti, Arif uzayda 1960 ‘lı yıllara yol alırken insan olmak isteyen robot, 216, arkadaşını ve dünyayı karanlık gözüken gelecekten kurtarmak zorundadır, şeklinde.

Arif V 216 Yaş Sınırı: Filmin yaş sınırı 13 yaş ve üstü şeklinde belirlenmiş. 13+.

Arif V 216 Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): 18 Mayıs tarihinde 2018 yılında vizyona girmiş.

Arif V 216 IMDb: Filmin IMDb puanı 7.2 olarak belirlenmiş.

Arif V 216 Süresi: Film tam olarak 2 saat 6 dakika sürüyor. (2s 06dk)

Arif V 216 Filmi Yönetmeni: Yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü oturuyor.

Arif V 216 Filmi Yapımcı: (Türkiye)

Film Dağıtım: Mars Dağıtım

Hükumet Kadın (2013) IMDb: 6.5

Hükümet Kadın, Türkiye ‘nin ilk kadın belediye başkanı Xate ‘nin hayat hikayesini ve maceralarını anlatır. Filmin senaryosunu Sermiyan Midyat yazmıştır. Çekimler Midyat ‘ta yapılmıştır. Filmin başrolü Demet Akbağ (Xate) ve Sermiyan Midyat (Faruk) karakterleridir. Hükümet kadın filmi beyazperde ve Türkiye genelinde izleyicilerden büyük ilgi görmüştür.

Hükümet Kadın Filmi Başrolleri: Ercan Kesal, Sermiyan Midyat (Faruk), Demet Akbağ (Xate), Bülent Çolak.

Hükümet Kadın Filmi Konusu: Hükümet kadın filminde başrol Xate karakteridir. Xate,Mardin ili Midyat ilçesinde yaşar. 8 çocuğu vardır ve okuma yazma bilmez. Xate de çevresnde bulunan diğer kadınlar gibidir ama bir farkı vardır. Kocası, Midyat ‘ın belediye başkanıdır. O dönemde bazı olaylar olur. Olaylardan sonra Xate kendini bir anda Midyat Belediye Başkanı olarak bulur.

Xate, Midyat Belediye Başkanı olunca artık hükümet kadın olur. Ev kadını olarak işinde çok iyi olduğu gibi artık hükümet kadını olarak da çok iyi olmak ister. Çocukları başta çok sorun çıkarır ama inatçıdır. Çok geçmeden de hükümet gibi bir kadın olduğunu kanıtlar. Yıllardır çözülemeyen sorunları çözer. Kendine has yöntemler kullanır.

Hükümet kadın Xate, hem Midyat halkı için hem de ülkedeki insanlar için birçok şeyi değiştirir. Çok çalışır ve pes etmez.

Hükümet Kadın Film Fragmanı:

Hükümet Kadın Filmi Sık Aranan kelimeler: Hükümet Kadın full izle, hükümet kadın serisi, hükümet kadın izle, Hükümet Kadın hd izle.

Hükümet Kadın Filmi Oyucuları: Demet Akbağ, Bülent Çolak, Mahir İpek, Gülhan Tekin, Cezmi Baskın, Burcu Gönder, Rıza Akın, Ayberk Attila, Sermiyan Midyat, Renan Bilek.

Hükümet Kadın Filmi Türü: Yerli Komediler, Komediler, Yerli Filmler, Uçuk Kaçık Komedi Filmleri.

Hükümet Kadın Netflix: Hüümet kadın film için Netflix, Sıra Dışı film ve Uçuk Kaçık film türleri arasında demiş. Netflix, film için sekiz çocuğun annesi olan baş karakterin okuma ve yazma bilmediği halde ilk kadın belediye başkanı olmasının anlatıldığını belirtmiş.

Hükümet Kadın Filmi Yaş Sınırı: Filmin yaş sınırı 16 yaş ve üstü. 16 +.

Hükümet Kadın Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): Film tam olarak 1 Şubat 2013 senesinde vizyona girmiş.

Hükümet Kadın Filmi IMDb: Filme IMDb puanı 6.5 verilmiş.

Hükümet Kadın Filmi Süresi: Filmin süresi, 1 saat 44 dakika sürüyor. Ama Netflix’e göre 1 saat 39 dakika (1s 39dk) sürüyor.

Hükümet Kadın Filminin Yönetmeni: Sermiyan Midyat

Hükümet Kadın Filmi Yapım: BKM Film (Türkiye)

Dağıtım: UIP Türkiye Film Dağıtım

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? (2016) IMDb: 7.5

Hacivat ve Karagöz hikayeleri hep güldürür. Karagöz ile Hacivat hkayeleri hem güldürür hem güldürürken de düşündürür. Hacivat ve Karagöz ‘ün hikayeleri, gerçek hayat hikayesi olan hikayelerdir. Karagöz ile Hacivat gerçek hayatta 14. yüzyıl zamanlarında yaşamıştır. Hacivat ve Karagöz filmi de Karagöz ile Hacivat ‘ın gerçek hayat hikayesi ve neden idam edildiklerini anlatan bir filmdir.

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? Filmi Başrolleri: Haluk Bilginer (Karagöz), Beyaz (Beyazıt Öztürk – Hacivat) .

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? Filmi Konusu: Karagöz ve Hacivat 14. yüzyıl zamanlarında yaşamış iki gerçek insandır. 14. yy zamanlarında ülkedeki halkın çoğu dünyada Moğol istilası olduğu ve Anadolu tehlikede olduğu için firar halindedir. Hacivat ile Karagöz bu dönemde Bursa ‘da yaşar. Bursa o dönemlerde yeni ve güzel bir yerleşim alanı özelliği taşır. Bu yüzden birçok insan bu kente sığınır. Bursa’ya sığınan insanlar içinde hem halk hem de derebeyi gibi birçok devlet adamı, lider ve yönetici vardır.

14. yüzyıl zamanlarında Bursa’da çok fazla dili ve dini farklı olan insan yaşadığı için bir kaos oluşur. Bu zamanlarda bir yandan kaos olurken diğer yanda Osmanlı ilk imparatorluk tohumlarını atmaktadır. Hacivat ve Karagöz gerçek hayatta tam da bu zamanda yaşamıştır.

Hacivat, zeki, fırsatçı ve matrak bir insandır. Karagöz ise sinirli, cahil gözüken komik bir insandır. Hem Hacivat hem Karagöz bir camii inşaatında çalışır. Hacivat ve Karagöz’ün çalıştığı camii inşaatı Orhan Gazi için yapılan camii inşaatıdır. İnşaatta çalışırlarken ikisi arasındaki sohbetler çok dikkat çekmeye başlar. Çünkü sohbetleri mizah yönü çok güçlü, komik atışmalardan oluşur.

Sohbetleri sayesinde çok ünlenen Hacivat ile Karagöz şöhretleri sayesinde birçok yere davet edilir. Oradan oraya giderler. Her şey çok güzel gibi gözükse de büyük ünleri yüzünden çok büyük bedel öderler.

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? Fragmanı:

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? Filmi Sık Aranan kelimeler: Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü hd izle, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü izle, filmi seyret, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü full izle.

Hacivat ve Karagöz Neden Öldü? Filmi Oyucuları: Beyazıt Öztürk (Hacivat) , Güven Kıraç, Haluk Bilginer (Karagöz), Şebnem Dönmez, Ahmet Sarıcan, Hasan Ali Mete, Levent Kazak, Muhittin Korkmaz, Tansu Biçer, Serdar Gökhan Ragıp Savaş, Mete Horozoğlu.

Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü? Filmi Türü: Dönem Filmleri, Komediler, Politik Komedi Filmleri, Türk Drama Filmleri, Yerli Filmler, Drama Filmleri, Politik Drama Filmleri, Türk Filmleri, Yerli Komedi Filmleri.

Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü? Netflix: Netflix, Film için Beyaz (Hacivat) ve Haluk Bilginer (Karagöz) Türk folklor tarihi içinde iz bırakmış komedi ikilisi canlandırılıyor demiş. Netflix özetinde on dördüncü yüzyıl döneminde Bursa ilinde geçmiş gerçek Hacivat ve Karagöz hikayesi, komik sohbetleri ve devletle nasıl başlarının belaya girdiği anlatılır, yazılmış.

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? Filmi Yaş Sınırı: Film için yaş sınırı 13 yaş ve üzeri şeklinde. 13+.

Hacivat Karagöz Neden Öldü? Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): Filmin vizyona giriş tarihi 17 Şubat 2006 senesi.

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? Filmi IMDb: Filme IMDb puanı olarak 7.5 verilmiş.

Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü? Filmi Süresi: Filmin süresi, 2 saat 10 dakika. Film toplam 2 S 15 DK sürüyor.

Hacivat Karagöz Neden Öldü? Filminin Yönetmeni: Yönetmen koltuğunda Ezel Akay oturmuş.

Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü? Filmi Yapım: IFR (Türkiye)

Film Dağıtım: KenDa.

Pardon (2005) IMDb: 8,2

Filmde üç arkadaşın maceraları anlatılır. Dört mart 2005 tarihinde vizyona giren filmde 3 arkadaş ve hayatlarının ters yöne gitmesine neden olan maceralar anlatılır. Filmdeki üç arkadaş da sıradan birer vatandaştır. Diğer insanlar gibi normal gözükürler. Ama üçünden birinin yaptığı hata yüzünden işler karışır. 3 arkadaşın hayatı da bir hatayla değişir. Hata üstüne hata yaparlar.

3 arkadaşın üçü de birbirinden farklı olaylara neden olur. Filmdeki üçlüden birisinde forma fobisi vardır. Birisi zamanında askerliğe gitmemiştir. Forma fobisi mahkemeye düşürtür. Askerliğe zamanında gitmeme nerede polis veya polise benzeyen birini görse yol değiştirtir. Her biri yüzünden farklı durumlara batar üç arkadaş. Suçsuz yere altı buçuk yıl hapiste yatmak da üç arkadaştan birinin başına gelenlerden biridir..

Üç arkadaşın başlarına gelen bunca şeyden sonra ayrılmanın eşiğine geldiği görülür. Ama ayrılacaklar mıdır?

Pardon Filmi Başrolleri: Erol Günaydın, Rasim Öztekin, Bülent Kayabaş.

Pardon Filmi Konusu: Gerçek olaylardan esinlenen film Ferhan Şensoy ‘un filmi. Ferhan şensoy, tiyatro sembolü, meddah, sinemacı ve yazardır. Pardon filminde gerçek hikayeden hareketle tuhaf maceralar ve komedi olan bir film yapmak istemiştir.

Üç arkadaş vardır. Normal diğer insanlar gibi hayat sürerken bir anda hayatları değişir. Bir hata nedeniyle her şey sarpa sarar. Sonra birçok hata yaparlar. Eski hayatlarını özlemelerine neden olan bir sürü hata yaparlar.

Filmdeki üç arkadaş da aslında kötü insanlar değildir. Bir özellikleri yoktur ama kötü de değillerdir. Yaptıkları hatalar yüzünden hepsi ilginç durumlara girer. Başlarına gelen şeyler nedeniyle tuhaf maceralar yaşarlar.

Ceza evinde bile maceralar bitmez…

Kader üç arkadaşa da komedi filmi olacak oyunlar oynar.

Pardon Filmi Fragmanı:

Pardon Filmi Sık Aranan kelimeler: Pardon izle, Pardon, Pardon film izle, 720p, Pardon filmi, Pardon full izle, 1080p, Pardon hd izle

Pardon Filmi Oyucuları: Zeki Alasya, Ferhan Sensoy, Erol Günaydın, Rasim Öztekin, Ali Çatalbaş, Bülent Kayabas, Sahnaz Çakıralp.

Pardon Filmi Türü: Dram, Komedi ve Politik.

Pardon Netflix: Pardon filmi Netflix platformunda henüz yayınlanmamış.

Pardon Filmi Yaş Sınırı: Film için yaş sınırı 16 yaş ve üstü şeklinde. 16+.

Pardon Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): Film 04 Mart 2005 tarihinde vizyona girmiş.

Pardon Filmi IMDb: Filmin IMDb puanı 8.2.

Pardon Filmi Süresi: Film, 1 saat 34 dakika (1s 34dk) sürüyor.

Pardon Filminin Yönetmeni: Mert Baykal.

Pardon Filmi Yapım: Plato (Türkiye)

Dağıtım: KenDa.

G.O.R.A (2004) IMDb: 8,0

GORA filmi Türk sineması için unutulmaz bir örnektir. Film Cem Yılmaz ‘ın ilk filmi olma özelliğini taşır. Türk sineması için en unutulmaz filmler arasında yer alır.

G.O.R.A filmi 2004 yılında yapıldı. Cem Yılmaz, filmin aile filmi ve komedi filmi olmasını istedi. Ailecek bir komedi filmi izlemek isteyenler için gora filmi halen izlemeyen insanlar için çok iyi bir seçenek olabilir.

Gora Filmi Başrolleri: Özkan Uğur, Cem Yılmaz, Özge Özberk, Rasim Öztekin.

Gora Filmi Konusu: Filmde Arif ve maceraları anlatılır. Arif karakterini Cem Yılmaz canlandırır. Arif (Cem Yılma) küçük bir yerde yaşar ve mesleği esnaflıktır. Halı ve kilim satar. Arif biraz üçkağıtçı ve kimsenin çok dikkate almadığı komik bir tiptir. Hayatı sürüp giderken Arif ‘in başına beklenmedik şeyler gelir. Uzaylılr tarafından kaçırılmasıyla başlar her şey.

Film Komutan Logar esprilerinin kaynağı olma özelliğini taşır. Komutan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim.! Duymayan yoktur…. 🙂 Komutan Lugar karakterini canlandıran kişi de Arif karakteri gibi Cem Yılmaz’dır.

Komutan Logar (Cem Yılmaz) için çalışan askerler küçük esnaf Arif ‘i esir alır. Diğer esirler gibi köle gibi kullanmak ister. Ama Komutan Logar ve diğerleri Arif’in diğer insanlar gibi olmadığını bilmez. Arif isyan eder ve ortalığı birbirine katar. Ceku ile tanışınca da hayatının aşkını bulur.

Ceku, Komutan Logar ‘ın nişanlısıdır. Ama Ceko, Logar ile evlenmek istemez. Arif ile karşılaşması onun için bir mucize gibidir. Arif de Ceku için her şeyi yapmaya hazırdır.

G.O.R.A filminin devam filmini de izlemek isteyebilirsiniz. Devam filmi, AROG filmidir.

Gora Filmi Fragmanı:

Gora Filmi Sık Aranan kelimeler: Gira izle, Cem Yılmaz filmleri izle, Gora 720p, Gora hd izle, 1080p, Bluray, Gora full izle, Gora oyuncuları, kimdir, Gora filmini seyret, g.o.r.a komedi filmleri.

Gora Filmi Oyucuları: Engin Günaydin, Özge Özberk, Şafak Sezer, Özkan Uğur, Cem Yılmaz, Ozan Güven, Rasim Öztekin.

Gora Filmi Türü: Bilim Kurgu, Komedi ve Fantastik.

Gora Netflix: Netflix özeti, sahte UFO fotoğrafçılığı yapan ve halı satan esnaf Arif uzaylılar tarafından kaçırıldıktan sonra Gora gezegenine yaklaşan göktaşından kurtulmak ve özgür kalmak için arkadaşlarına ve diğer insanlara yardım eder, şeklinde.

Gora Filmi Yaş Sınırı: Filmde yaş sınırı 18 yaş ve üstü şeklinde. 18+.

Gora Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): Filmin vizyon tarihi 12 Kasım 2004.

Gora Filmi IMDb: Film için 8.0 IMDb puanı verilmiş.

Gora Filmi Süresi: Film 127 (2 saat 7 dakika) dakika sürüyor.

Gora Filminin Yönetmeni: Filmi yöneten isim Ömer Faruk Sorak.

Gora Filmi Yapım: Böcek Film, BKM. (Türkiye)

Dağıtım: Türkiye ‘de dağıtımı yapan şirket Warner Bros.

Limonata (2015) IMDb: 7.5

Limonata filmi bir babanın ölüm döşeğinde oğlundan istediği son şeyi ve oğlunun başına gelenleri anlatır. Filmde,Sakıp ‘ın babası Suat eskiden tır şoförlüğü yapan emekli olmuş biridir. Makedonya ‘da yaşar. Ölümcül bir hastalığa yakalandığı için ölüm döşeğine gelir ve son isteğini söylemek için oğlunu çağırır.

Sakıp babasının son isteğini duymak için Makedonya’ya yanına gider. Babasının başka bir çocuğu daha vardır. Suat, tır şoförlüğü yaptığı zamanlarda İstanbul ‘da bir kadını sevmiş ve imam nikahı yapmıştır. İmam nikahlı karısından bir de çocuğu olmuştur. Ama Suat hem imam nikahlı eşini hem de çocuğunu terk etmiştir ve kimseye bir şeycikler dememiştir. Terk ettikten sonra eşini ve çocuğunu hiç görmese de çocuğun ismini bilir. Ölüm döşeğindeki son isteği oğlu Sakıp ‘tan terk ettiği ve hiç görmediği Selim’i bulup yanına getirmesidir. Selim ile helalleşmek ister.

Limonata Filmi Başrolleri: Ertan Saban (Sakıp), Serkan Keskin (Selim), Zekir Sipahi (Suat).

Limonata Filmi Konusu: Suat, ölmeden önce son dileği olarak oğlu Sakıp’tan hiç görmediği oğlu Selim’i bulmasını ister. Selim’i ve annesini terk ettiği için pişmandır. Bebekken bıraktığı oğlunu görmek ve helallik almak ister. Bu yüzden Sakıp’tan onu bulmasını ve yanına getirmesini ister.

Sakıp, hiç görmediği ve bilmediği kardeşini bulmak için yollara düşer. Tek bildiği de ismi ve eskiden oturdukları eski bir adrestir.

Filmde başrollerde Serkan Keskin ve Ertan Saban var. Limonata için kamera arkasına geçen isim de Ali Atay.

Limonata Filmi Fragmanı:

Limonata Filmi Sık Aranan kelimeler: Limonata film izle, 2015, Limonata izle.

Limonata Filmi Oyucuları: Luran Ahmeti (Fuat), Ertan Saban (Sakıp), Funda Eryigit (Nihal), Serkan Keskin (Selim), Zekir Sipahi (Suat), Bedija Begovska (Sakip Annesi).

Limonata Filmi Türü: Türk Drama filmleri, Yerli Dramalar.

Limonata Netflix: Netfix, Limonata filmi için şu şekilde özet vermiş. Ölüm döşeğindeki babasının son isteğini gerçekleştirmek için genç adam, evlilik dışında olan hiç bilmediği kardeşini bulmaya ve Makedonya ‘ya getirmeye yola çıkar. Külüstür bir araç ile İstanbul ‘a yola koyulur.

Limonata Filmi Yaş Sınırı: Film için yaş sınırı 18 ve üstü şeklinde. 18+.

Limonata Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): Film 2015 senesinde vizyona girmiş. 24 Nisan 2015 tarihi.

Limonata Filmi IMDb: Filme IMDb puanı 7.5 verilmiş.

Limonata Filmi Süresi: 1 saat 45 dakika (1s 45dk) sürüyor.

Limonata Filminin Yönetmeni: Ali Atay.

Limonata Filmi Yapım: MNS Film (Türkiye).

Dağıtım: Türkiye için CGV Mars Dağıtım.

Aile Arasında (2018) IMDb: 7,8

Aile Arasında, 2017 senesinde yapılmış ve yapıldığı sene çok konuşulan bir film. Filmi kim duyarsa hiçbir şey olmazsa bile Engin Günaydın için izlenmeli diyerek izlemiş. Engin Günaydın fanları, Engin Günaydın Avrupa Yakası dizisinde Burhan Altıntop karakterini canlandırdığı günden beri giderek büyüyor. Aile Arasında oyuncu kadrosunda Engin Günaydın ‘a eşlik eden yetenekli ve tecrübeli oyuncular bulunuyor.

Film, birbirinden çok farklı karakterleri anlatıyor. Birbirine aşık iki insan, müzik aşığı biri, sorunlu ve kocasına hayatı dar eden bir kadın, hayatından bıkan bir avizeci… Karakterlerin hepsi birbirinden farklı ve baş rolde Engin Günaydın karısından bıkan avizeci karakterini canlandırıyor.

Engin Günaydın ‘ın canlandırdığı karakterin ismi Fikret. Fikret, kendi işini yapan, avize satan küçük bir esnaftır. Karısı hayatı ona dar eder. Bir de üstüne boşanmak ister. Bu yüzden Fikret ağır depresyona girer. Depresyonu atlatmak ve düzelmek için her şeyi dener. Son denemesinde bir gazinoya gider. Gittiği gazinodaki solist Solmaz (Demet Evgar) ile tanışır. Fikret ve Solmaz birbirini görür görmez yakınlık hisseder.

Solmaz, Fikret ‘ten genç kızının babası rolünü yapmasını ister. Çünkü kızı ve sevgilisi evlenmek için aileleri tanıştırmalıdır. Solmaz’ın kızı Zeynep’in erkek arkadaşının ailesi ise çok müteasip görünür. Bu yüzden Solmaz, Zeynep’in babası rolü için birini bulmalıdır. Fiko ‘yu yanii Fikret’i tanıdıktan sonra da Zeynep’in babası olmasının ister. Bundan sonra maceralar başlar. Solmaz ve Fikret kader arkadaşlığına başlar.

Solmaz ve Fikret arasındaki her şey başta bir oyundur. Ama sonra olanlar bunu değiştirecek midir?

Aile Arasında Filmi Başrolleri: Fikret (Engin Günaydın), Solmaz (Demet Evgar), Zeynep (Su Kutlu), Neco (Şevket Çoruh), Mihriban (Gülse Birsel).

Aile Arasında Filmi Konusu: Aile Arasında filminde, Bir gazinoda tanışan Solmaz ve Fikret birbirlerine yardım eder. Solmaz, Fikret ‘ten Zeynep’in babası olmasını ister. Fikret, Solmaz’ın kızının babası olmayı kabul ettikten sonra maceralar başlar.

İstanbul’dan yola çıkan aile Zeynep’in sevgilisinin yanına gider ve tüm macera başlar.

Fikret, Solmaz ve Zeynep ile yaşadıkları komik ve ilginç maceralar aile arasında kalacak mıdır? Yoksa ortalık birbirine mi girecektir?

Ailece izlemek için değerlendirebileceğiniz bir aile komedisi filmi Aile Arasında.

Film yayınlandığı 2017 yılında çok konuşuldu. Demet Evgar, Engn Günaydın ve Gülse Birsel gibi oyuncular komedi filminde yer alıyor. Filmde yaklaşık iki saat izlenecek komik ve bazen acıklı maceralar var.

Aile Arasında Filmi Fragmanı:

Aile Arasında Filmi Sık Aranan kelimeler: Aile Arasında filmi fragman izle, Aile Arasında, 720p, Aile Arasında filmi full izle, Aile Arasında filmi full hd, Aile Arasında, tek parça izle, 1080p izle, Aile Arasında filmi tek parça izle, Aile Arasında filmi izle, Aile Arasında tek part izle.

Aile Arasında Filmi Oyucuları: Fikret (Engin Günaydın), Zeynep (Su Kutlu), Neco (Şevket Çoruh), Mihriban (Gülse Birsel), Muharrem Aladağ, Çınar (Kahraman Deniz Hamzaoğlu), Solmaz (Demet Evgar), Leyla (Derya Karadaş), Haşmet (Erdal Özyağcılar), Behiye (Ayta Sözeri), Gülümser (Devin Özgür), Mükerrem (Devrim Yakut), Emirhan (Fatih Artman), Rıza (Akın Dede), Arif (Erkin Güzelbeyoğlu), Ruhi (Erdal Cindoruk) Okan (Ünal Yeter)

Aile Arasında Filmi Türü: Türk Komedi Filmleri, Yerli Filmler, Türk Filmleri, Aile Filmleri.

Aile Arasında Netflix: Netflix film için şunları demiş. Fikret, bir evlilik krizi yaşar. Evliliğindeki kriz nedeniyle depresyona girer. Depresyondayken tuhaf bir tesadüf sonucu Şarkıcı Solmaz ile arkadaş olup kızı için sevgilisinin ailesine baba rolü yapar.

Aile Arasında Filmi Yaş Sınırı: Yaş sınırı 16 yaş ve üzeri şeklinde. 16+.

Aile Arasında Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): Film 01 Aralık 2017 ‘de vizyona girmiş.

Aile Arasın 2. Vizyona Giriş Tarihi: Film, ikinci kez 10 Ağustos 2018 tarihinde vizyona girmiş.

Aile Arasında Filmi IMDb: Filmin IMDb puanı 7.8.

Aile Arasında Filmi Süresi: 2 saat 06 dakika (126 dk) sürüyor.

Aile Arasında Filmi Yönetmen: Ozan Açıktan.

Aile Arasında Filmi Yapım: BKM Film (Türkiye).

Dağıtım: CGV Mars Dağıtım tarafından Türkiye dağıtımı yapılmış.

Ay Lav Yu (2010) IMDb: 5.5

Ay Lav yu, gerçek hayat hikayesinden alınmış bir filmdir. Film, Tinne köyünde geçer. Tinne köyü, ülkemizin kültürü ve insanları ile en zengin coğrafyaları içinde bulunan Mezopotamya ovasının da bulunduğu güney doğu anadolu bölgesinde bulunur. Tinne ‘nn anlamı yok demektir. Tinne öyü senelerdir devletin unuttuğu bir köy olduğu için köye Tinne denmiştir.

Filmde, Jessica ve İbrahim arasındaki aşk sayesinde Tinne köyünün nasıl bilindiği anlatılır. Ailecek izlemek istediğiniz filmler arasında kesinlikle Ay Lav Yu filmi de olmalı.

Ay Lav Yu Filmi Başrolleri: İbrahim (Sermiyan Midyat), Jessica (Katie Gill).

Ay Lav Yu Filmi Konusu:

Tinne’de yaşayan insanlar dışında kimse bu köyü ve bu insanları bilmez. Filmde de dediği gibi Tinne aslında vardır ama yoktur. Türkiye ‘nin güney doğu anadolu ve doğu anadolu bölgesi arasında bulunan Tinne köyü az sayıda insandan oluşur. Tinne’nin toplam nüfusu seksen veya yüz kişidir. Tinne köyünü kimse bilmediği için köyde hiçbir şey yoktur. Okul, sağlık ocağı ve muhtarlık gibi şeyler Tinne’de yoktur.

Tinne köyü, haritada bile gözükmez. Tinne’yi bilen kimse olmasa da uzun senelerden beri köyde yaşayan Yusuf Ağa ve ailesi köyün bilinmesi için elinden geleni yapar. Mektuplar yazar, resmi yollara başvurur vs. Ama yazdığı hiçbir mektuba cevap verilmez. Bu yüzden Yusuf Ağa’nın son çaresi oğlu İbrahim ‘dir. İbrahim daha kundakta bebekken göbek bağını üniversiteye bırakır. Herkes neden okula bıraktın diyerek dalga geçöse de Yusuf Ağa, İbrahim’in okuyup büyük adam olmasını ister. Bu sayede Tinne köyünün bilinmesini ister.

İbrahim, otuzlu yaşlarına gelene kadar okulunu bitirir ve askerliğini yapar. Su ürünleri mühendisi olduktan sonra Tinne köyüne babası ve ailesinin yanına döner. Tinne’ye döner dönmez tüm köy İbrahim’i tezahüratlarla karşılar. İbrahim artık okumuş, mektepli biridir ve köyün gururudur. Tinne insanları köylerinin bilinmesi için İbrahim’i son umutları olarak görür.

İbrahim köye gelmeden önce Jessica adında yabancı bir kıza gönül kaptırır. Jessica, Colarado ‘dandır. O da İbrahim’e aşıktır.

Filmde İbrahim ve Jessica aşkı ile Tinne köyünün bilinmesi için yapılanlar anlatılır. Köy halkı ve Jessica ‘nın ailesi arasındaki komik maceralar ile İbrahim ve Jessica’nın romantik aşkı filmi unutulmaz Türk filmleri arasına sokuyor.

Ay lav yu filmi, ailecek kahkaha atarak izlemek için en iyi yerli komedi filmleri arasında.

Ay Lav Yu Filmi Fragmanı:

Ay Lav Yu Filmi Sık Aranan kelimeler: Ay Lav Yu filmi, ay lav yu oyuncuları, ay lav yu konusu, ay lav yu fragmanı, ay lav yu jessica, ay lav yu ibrahim, ay lav yu seyido, kimdir, yönetmeni, ay lav yu gişe.

Ay Lav Yu Filmi Oyucuları: Sermiyan Midyat (İbrahim), Katie Gill (Jessica), Mariel Hemingway (Pamela), Josh Folan (Danny), Fadik Sevin Atasoy (Zişan), Ayça Damgaciı (Fehime), Steve Guttenberg (Christopher).

Ay Lav Yu Filmi Türü: Komedi, Türk Komedi Filmleri, Komik Filmler, Yerli Komediler.

Ay Lav Yu Netflix: Ay Lav Yu, Netflix platformunda henüz yayınlanmış bir film değil.

Ay Lav Yu Filmi Yaş Sınırı: Film için yaş sınırı 13 yaş ve üzeri şeklinde. 13+.

Ay Lav Yu Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): Film 12 Mart 2010 senesinde vizyona girmiş.

Ay Lav Yu Filmi IMDb: Filmin IMDb puanı 5.5.

Ay Lav Yu Filmi Süresi: Film, 1 saat 42 dakika (102 dk) sürüyor.

Ay Lav Yu Filminin Yönetmeni: Yönetmen koltuğunda filmde başrol olan Sermiyan Midyat oturuyor.

Ay Lav Yu Filmi Yapım: Avşar Film (Türkiye)

Dağıtım: Medyavizyon.

Bana Masal Anlatma (2015) IMDb: 7.5

Bana Masal Anlatma filminin başrolü Rıza mahallesinde göz bebeği bir delikanlıdır. Doğduğu ve büyüdüğü mahallede herkes Rıza (Fatih Artman) karakterini çok sever. Esnaf, komşular ve tüm mahalle Rıza’yı el üstünde tutar.

Rıza, Suriçili bir insandır. Ayperi, komik, esprili ve cana yakın olan Rıza’nın tüm ayarlarıyla oynar. Ayperi, tüm mahallenin sevgilisi olan dolmuş şoförü Rıza’nın aklını başından alır. Ayperi filmdeki diğer başroldür ve Hande Doğandemir tarafından canlandırılır.

Bana Masal Anlatma Filmi Başrolleri: Fatih Artman (Rıza), Hande Doğandemir (Ayperi).

Bana Masal Anlatma Filmi Konusu: Dolmuş şoförlüğü yapan Rıza tüm mahalle tarafından çok sevilir. Herkesin sevdiği Rıza da Ayperi’yi görünce onu sever. Ayperi, Rıza’nın aklını başından alır. Rıza, Ayperi yüzünden her şeyi unutur. Hiçbir şey ezberlediği gibi olmaz.

Zaman geçse de eskimeyen bir mahallede yaşanan Rıza ve Ayperi arasındaki olaylar filmde anlatılır. Dolmuş şoförlüğü yapan Rıza çok iyi bir insan olsa da aşk konusunda hiç başarılı olamamıştır. Ama Ayperi Rıza için her şeyi değiştirir. Rıza, en sonunda hayatını değiştirecek aşkını mı bulmuştur?

Bana Masal Anlatma‘da, Ayperi’nin Rıza’nın masal kahramanına dönüşmesi ve her şeyin daha güzel olması anlatılıyor.

Film, iki genç arasındaki komik ve romantik bir aşk filmi.

Bana Masal Anlatma Filmi Fragmanı:

Bana Masal Anlatma Filmi Sık Aranan kelimeler: Bana Masal Anlatma filmi izle, Bana Masal Anlatma 2015 izle, Bana Masal Anlatma 720p, Bana Masal Anlatma full izle, hd, Bana Masal Anlatma izle, Bana Masal Anlatma 1080p tek parça, Bana Masal Anlatma full hd bluray kalitesi.

Bana Masal Anlatma Filmi Oyucuları: Fatih Artman, Tarık Ünlüoğlu, Hande Doğandemir, Ani İpekkaya, Sadi Celil Cengiz, Çağlar Ertuğrul, Engin Günaydın, Neslihan Aker, Hakan Salınmış, Gürkan Uygun, Hilmi Özçelik, Burcu Biricik, Andy Boyns, Şahin Kendirci, Cengiz Bozkurt, Gökçe Bahadır, Erdal Tosun, Emrah Kaman, Cihan Ercan, Berat Yenilmez, Ercan Yazgan, Devrim Yakut.

Bana Masal Anlatma Filmi Türü: Yerli Komedi Filmleri, Türk Komediler, Uçuk Kaçık Komediler, Türk Aşk Filmleri, Romantik Filmler Yerli Romantik Filmler.

Bana Masal Anlatma Netflix: Film için Netfix’te, dolmuş şoförlüğü yapan Rıza, herkesin birbirini bildiği küçük mahallede sakin bir yaşam sürer, güzeller güzeli Ayperi eve gelip her şey karışana kadar… şeklinde açıklanmış.

Bana Masal Anlatma Filmi Yaş Sınırı: Film için yaş sınırı 16 yaş ve üstü şeklinde. 16+.

Bana Masal Anlatma Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): Film 09 Ocak 2015 senesinde vizyona girmiş.

Bana Masal Anlatma Filmi IMDb: IMDb puanı 7.5.

Bana Masal Anlatma Filmi Süresi: Film, 1 saat 43 dakika (103 dk) sürüyor.

Bana Masal Anlatma Filminin Yönetmen: Burak Aksak.

Bana Masal Anlatma Filmi Yapım: BKM Film (Türkiye).

Dağıtım: UIP, filmin Türkiye dağıtımını gerçekleştirmiş.

Vizontele (2001) IMDb: 8.0

Vizontele, televizyon ekranlarında çok fazla yayınlanan bir film. Filmin konusu küçük bir kasabada geçiyor. 1974 senesinde güneydoğu anadolu bölgesinde bulunan bir kasabada yaşananlar filmde anlatılıyor.

1974 zamanında küçük bir Güneydoğu Anadolu Bölgesi kasabası içinde ilk kez televizyon gelmesi nedeniyle yaşananlar anlatılıyor.

Film, hayatlarına teknoloji eklemek için uğraşmalarını konu alır.

Vizontele Filmi Başrolleri: Altan Erkekli, Cem Yılmaz, Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan.

Vizontele Filmi Konusu: Kasabada yaşayan insanlar daha önce televizyon görmediği için çok şaşırır. O zamanlarda televizyon olmadığı için başka şeylerle vakit geçirir insanlar. Kasaba halkı yoksul insanlar olsa da hayatlarından memnundur. Mutlu ve güzel bir hayatları olduğunu düşünür.

Küçük bir güneydoğu kasabası halkı arasında 1974 senesinde TV geldikten sonra yaşanlar, halkın tepkisi ve başlarına gelenler anlatılır.

İnsanlar, dönemin değişmeye başlamış koşullarına uyum sağlamak için uğraşır. Kasaba halkı neşeli, güler yüzlü, mutlu bir halktır. Ama hüzünlü olaylar da yaşar. Kasabadaki insanların hikayesini anlatan Vizontele, uzak lmayan geçmişinten bazı izler gösterir.

Vizontele Filmi Fragmanı:

Vizontele Filmi Sık Aranan kelimeler: Vizontele filmi, Vizontele oyuncuları, Vizontele filmi kostümleri, Vizontele izle, Vizontele filmi izle, Vizontele full hd izle, Vizontele cem yılmaz, Vizontele başrolleri, Vizontele tek parça izle, Vizontele konusu, fragmanı, Vizontele Sansürsüz 1080p izle, Vizontele full izle, Vizontele hd izle, Yerli film.

Vizontele Filmi Oyucuları: Cem Yılmaz, Demet Akbağ, Can Köksal, Şebnem Sönmez, Can Kahraman Caner Alkaya, Şafak Sezer, Meral Çetinkaya, Deniz Erdoğan, Altan Erkekli, Mesut Çakarlı, Bican Günalan, Sinan Bengier, Salih Kalyon, Yılmaz Erdoğan, Şener Kökkaya, İclal Aydın, Zeynep Tokuş, Serhat Özcan, Can Kahraman, Betül Arım, Selahattin Taşdöğen, Erdal Tosun, Tolga Çevik.

Vizontele Filmi Türü: Türk Komedileri, Yerli Filmler, Komediler, Türk Drama Filmleri, Türk Komedi Filmleri, Dramalar, Yerli Komediler, Türk Dramaları, Yerli Dramalar, Uçuk Kaçık,

Vizontele Netflix: 1974 senesi Anadolu kırsalında bir kasaba halkı ilk kez televizyon ile buluşur, olay köylü insanları heyecanlandırır ve endişelendirir şeklinde.

Vizontele Filmi Yaş Sınırı: 16 yaş ve üzeri. 16+.

Vizontele Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): 02 Şubat 2001 ‘de vizyona girmiş.

Vizontele Filmi IMDb: Filmin IMDb puanı 8.0.

Vizontele Filmi Süresi: Film, 1 saat 45 dakika (115 dakika) sürüyor.

Vizontele Filminin Yönetmeni: Yönetmen koltuğunda Yılmaz Erdoğan ve Ömer Faruk Sorak oturuyor.

Vizontele Filmi Yapım: BKM (Türkiye) tarafından yapılmış.

Dağıtım: Warner Bros. Türkiye dağıtımını gerçekleştirmiş.

Aykut Enişte (2019) IMDb: 7.1

Aykut Enişte, kimsesi olmayan bir insandır. Cep telefonu dükkanı işleten Aykut, kimsesi olmadığı için çok yalnızdır. Ama nişanlıdır. Nişanlısının ailesini kendi gibi sever. Nişanlısı ve ailesi ise Aykut’u sadece parası için ister.

Aykut ve gerçek aşkı bulma macerası komik olaylarla filmde anlatılır.

Aykut Enişte filmi, 2019 senesinde sinemalarda yayınlanmış Türk aile komedi filmi. Filmi yöneten kişi filmde konuk oyuncu (hırsız) olan Onur Bilgetay.

Komedi filmleri içinde ailenizle birlikte oturup izleyebileceğiniz bir film.

Aykut Enişte Filmi Başrolleri: Cem Gelinoğlu, Ege Kökenli, Melis Babadağ.

Aykut Enişte Filmi Konusu: Aykut, yalnızdır. Kimsesi olmadığı için hep aile özlemi çeker. Aile kurmak en büyük hayalidir. İlk adımı da atmış ve nişanlanmıştır. Nişanlısının adı Nurhan olan Aykut nişanlısını sever. Ailesini kendi ailesi gibi görür. Ama onlar Aykut’u başka bir şey için ister.

Aykut çok iyi kalpli ve saf bir insandır. Kendini soyan adama bile yardım eder.

Cep telefonu dükkanı soyulan Aykut ne yapacağını şaşırır. Sigortaya başvurmak aklına gelir. Sigortaya başvurduktan sonra başına gelmedik bela kalmaz. Ama bu bela sayesinde sevgilisi ve ailesinin gerçek yüzünü de görür.

Aykut Enişte filminde Aykut’un gerçek aşkı zor yollarla bulması anlatılır.

Ailece komik bir türk filmi izlemek isterseniz bu filmi izleyebilirsiniz.

Aykut Enişte Filmi Fragmanı:

Aykut Enişte Filmi Sık Aranan kelimeler: Aile Filmleri izle, Aykut Enişte Yerli Komedi Filmi, Aykut Enişte Tek Parça, Aykut enişte oyuncuları, Aykut Enişte filmi, Aykut Enişte Fragmanı, Aykut Enişte izle, Aykut Enişte film, Aykut Enişte imdb, Aykut Enişte ekşi, Aykut Enişte gişe, Aykut Enişte Tek Parça, 1080p ve 720p full izle, Aykut Enişte Yerli Komedi Filmi, komedi filmleri izle.

Aykut Enişte Filmi Oyucuları: Ege Kökenli (Nurhan), Güven Hokna, Cem Gelinoğlu (Aykut), Melis Babadağ, Selen Domaç, Lale Başar, Ali Erkazan, Mekin Sezer, Müfit Kayacan, Ecrin Moğultay, Özlem Çakar.

Aykut Enişte Filmi Türü: Uçuk Kaçık Romantik, Komediler, Türk komedi filmleri, Yerli filmler, Romantik Türk Filmi, Yerli Komediler, Yerli Romantik Filmler, Romantik Komediler.

Aykut Enişte Netflix: Düğününden önce, dükkanı soyulduğu için beş parası kalmayan küçük bir esnaf, maddi sıkıntısı yüzünden ikinci bir aile için daha damat olmayı kabul eder.

Aykut Enişte Filmi Yaş Sınırı: Yaş sınırı 16 ve üstü. 16+.

Aykut Enişte Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): Film 24 Mayıs 2019 yılında vizyona girmiş.

Aykut Enişte Filmi IMDb: Filmin IMDb puanı 7.1.

Aykut Enişte Filmi Süresi: Film, 114 dakika (1s 54 dakika) sürüyor.

Aykut Enişte Filminin Yönetmeni: Onur Bilgetay, yönetmen koltuğunda oturuyor.

Aykut Enişte Filmi Yapım: BKM (Türkiye).

Dağıtım: CJ Entertainment Turkey.

Organize İşler (2008) IMDb: 7.4

Organize İşler, intihar etmek üzere olan bir adamın hayatını evine giren hırsızın değiştirmesi anlatılır. Hayatına son vermek isteyen adam, tam intihar edecekken evine giren otomobil hırsızı adamı görür. Adamla konuşmaya başlayan hırsız sonunda adamı vazgeçirir. Adama hırsızlığı öğreteceğini ve bu sayede çok para kazanacağını söyler. Çok para kazanarak çok iyi bir hayat yaşarsın der. Adam hırsızın dediklerinden etkilenir ve intihar etmekten vazgeçer.

Otomobil hırsızı adam ve evine girdiği adam birlikte hırsızlık yapmaya başlar. İntihar etmek isteyen adamın hayatı suçlu birinin hayatına dönüşür.

Organize İşler Filmi Başrolleri: Demet Akbağ, Özgü Namal, Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz.

Organize İşler Filmi Konusu: Organize İşler’de hırsızlık maceraları var. İntihar etmek üzere olan bir adam ve onu vazgeçiren otomobil hırsızının birlikte iş yapması anlatılıyor.

Film İstanbul şehrinde geçer. İstanbul’da her işin organize olduğu ve suçun da organize olduğu söylenir. Organize hırsızlık maceraları, suçlu insanlar ve masum insanlar hakkında maceralar filmde anlatılır.

Filmin en dikkat çeken karakterlerinden biri de Süpermen isimli karakterdir.

Fil Türk Aile Komedisi filmleri arasında bulunur.

Organize İşler Filmi Fragmanı:

Organize İşler Filmi Sık Aranan kelimeler: Organize İşler izle, 2008, Organize İşler 2008 izle, Organize İşler 2005 izle, Organize İşler imdb 8.1, fragman izle, film seyret, 720P Organize İşler, 1080p organize işler, fragman seyret, Organize İşler full izle, Organize İşler hd.

Organize İşler Filmi Oyucuları: Demet Akbağ, Tolga Çevik, Özgü Namal, İclal Aydın, Başak Köklükaya, Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz, Altan Erkekli, Deniz Erdoğan, Salih Kalyon, Erdal Tosun, Ebru Akel, Ersin Korkut, Osman Gidişoğlu, Nuri Gökaşan, Berrak Tüzünataç, Caner Alkaya, Şener Kökkaya, Osman Wöber, Tuncer Salman,Deniz Özerman, Öner Erkan, Berfin Erdoğan, Cezmi Baskın, Nazmi Kırık, Neslihan Yeldan, Ayberk Attila, Bican Günalan, Sinan Bengier, Ferhat Yılmaz, Celal Tak.

Organize İşler Filmi Türü: Türk Komedi Filmleri, Aile komedi filmleri, Yerli filmler.

Organize İşler Netflix: Organize İşler filmi için Netfix’te açıklama yapılmamış.

Organize İşler Filmi Yaş Sınırı: Film için yaş sınırı 16+.

Organize İşler Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): 23 Aralık 2005 yılında vizyona girmiş.

Organize İşler Filmi IMDb: Filmin IMDb puanı 7.4.

Organize İşler Filmi Süresi: Film, 106 dakika (1s 46 dakika) sürüyor.

Organize İşler Filminin Yönetmeni: Yılmaz Erdoğan.

Organize İşler Filmi Yapım: BKM (Türkiye).

Dağıtım: KenDa.

Düğün Dernek (2013) IMDb: 7.1

Düğün Dernek filminde Murat Cemcir ve Ahmet Kural baş rollerde bulunuyor.

Filmde İsmail isimli karakterin oğlu Tarık yurt dışından evine yani köyüne döner. Yurtdışında tanıştığı Marika ‘nın karısı olmasını istediğini söyler. İsmail oğlunun Marika ile evlenmesine bir şey demez. Ama düğünün geleneklere uygun olmasının ister.

İsmail parası olmadığı için oğlu Tarık’a istediği gibi bir düğün yapamaz. Bu yüzden üç arkadaşından yardım ister. Sonra Ahmet Kural ve Murat Cemcir işin içine girer. Komedi başlar. 4 kişi geleneklere uygun bir düğün yapmak için olmadık şeylere kalkışır.

Ailecek izleyebileceğiniz bir Türk komedi filmi istiyorsanız Düğün Dernek filmini seyredebilirsiniz.

Düğün Dernek Filmi Başrolleri: Devrim Yakut, Ahmet Kural, Rasim Öztekin, Murat Cemcir, Rasim Öztekin,Barış Yıldız.

Düğün Dernek Filmi Konusu: Ahmet Kural ve Murat Cemcir, İşler Güçler dizisinde, Çalgı Çengi filmlerinde ve diğer filmlerde güldürmüştü. Düğün Dernek filmi ile tekrar güldürüyorlar.

Film Sivas şehrinde Esenyurt isminde bir köyde yaşayan İsmail ve üç arkadaşının maceralarını anlatır.

İsmail’in oğlu Tarık yurt dışında tanıştığı Marika ile evlenmek ister. İsmail oğluna geleneklere uygun gösterişli bir dğün yapmak ister. Ama parası yoktur. Üç arkadaşından Tarık için güzel bir düğün yapmasına yardım etmelerini ister. Arkadaşları yardım etmeyi kabul eder. Sonra tuhaf ve komik maceralar başlar.

İsmai’in yardım istediği insanlar Tüpçü Fikret (Ahmet Kural), Çetin (Murat Cemcir) ve köyde öğretmenlik yapan Saffet’tir. İsmail, tüpçü Fikret, Çetin ve Saffet’in komik maceraları filmde anlatılır. Ailece bir yerli komedi filmi izlemek isteyenler için iyi bir seçenek.

Düğün Dernek Filmi Fragmanı:

Düğün Dernek Filmi Sık Aranan kelimeler: Düğün Dernek filmi, Düğün Dernek izle, Düğün Dernek 2013, Düğün Dernek full seyret, Düğün Dernek 1080p, Düğün Dernek 720p, Düğün Dernek tek parça full hd kalitesi.

Düğün Dernek Filmi Oyucuları: İnci Erol Aksoy, Olgun Toker, Ahmet Kural, Torun Zerrin, Reyhan İlhan, Murat Cemcir, Kemal Albayrak, Jelena Bolic, Korhan Herduran, Açalya Samyeli Danoğlu, Lelde Dreimane, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Emel Sayın Toms Liepajnieks, Tuğçe Kurşunoğlu, Olgun Toker, Rihard Lepels, Yeliz Kuvancı, Juris Strenga, Burak Satıbol, Cemil Şahin, Sırrı Süreyya Önder Basri, Rasim Öztekin.

Düğün Dernek Filmi Türü: Türk Komedileri,Türk Filmleri, Yerli Komediler, Yerli Komedi Filmleri, Uçuk Kaçık Komediler, Yerli Filmler.

Düğün Dernek Netflix: Netflix açıklaması, Ramazan Bayramı ilk günlerinde, İsmail üç arkadaşıyla bayram namazından sonra oğlunu görür ve yurt dışından bir kadınlar düğün yapmak istediği öğrenir şeklinde.

Düğün Dernek Filmi Yaş Sınırı: 16 yaş ve üstü şeklinde.

Düğün Dernek Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): 06 Aralık 2013 ‘de vizyona girmiş.

Düğün Dernek Filmi IMDb: Filmin IMDb puanı 7.1.

Düğün Dernek Filmi Süresi: Film, 1 saat 41 dakika (1s 41dk) sürüyor.

Düğün Dernek Filminin Yönetmeni: Selçuk Aydemir yönetmen koltuğunda oturuyor.

Düğün Dernek Filmi Yapım: bkm Film. (Türkiye)

TR Dağıtımı: UIP

Eyvah Eyvah (2010) IMDb: 7.0

Eyvah Eyvah, Hüseyin Badem (Ata Demirer) ve Firuzan (Demet Akbağ) karakterlerinin başına gelen komik maceraları anlatıyor.

Klarnetçi Hüseyin (Ata) ve Şarkıcı Firuzan (Demet) karakterlerinin tanışmaları ve başlarına gelen komik maceraların anlatıldığı filmi ailece seyredebilirsiniz.

Eyvah Eyvah Filmi Başrolleri: Demet Akbağ, Ata Demirer, Özge Borak.

Eyvah Eyvah Filmi Konusu: Hüseyin Çanakkale’nin bir köyünde (Geyikli köyü) yaşayan klarnet sanatçısıdır. Babasını tanımaz. Bir gün babasını bulabileceği bir ipucu görür. Sonra harekete geçer.

Hüseyin (Ata Demirer), babasını bulmak için Çanakkale şehrinde yaşadığı köyden kalkar ve İstanbul’a gider. Trakya ‘dan İstanbul’a gelen Hüseyin sudan çıkmış balığa döner. Ama babasını bulmaktan vazgeçmez.

Babasını bulmak için olmadık şeyler yapan Hüseyin bir gün şarkıcı Firuzan (Demet Akbağ) ile tanıır. Firuzan, Hüseyin’e yardım etmek ister. Birlikte Hüseyin’i babasını aramaya başlar.

Hüseyin Badem ve Firuzan karakterlerinin Hüseyin’in babasını ararken başlarına gelen birbirinden komik maceralar bu filmde anlatılıyor.

Eyvah Eyvah Filmi Fragmanı:

Eyvah Eyvah Filmi Sık Aranan kelimeler: Eyyvah Eyvah izle, Eyyvah Eyvah filmi, Eyyvah Eyvah 1080p, Eyyvah Eyvah 1 izle, Eyyvah Eyvah, konusu, Eyyvah Eyvah oyuncuları, fragman, Eyyvah Eyvah 1 full izle,tek parça izle, Eyyvah Eyvah 1 hd izle, Eyyvah Eyvah gişe.

Eyvah Eyvah Filmi Oyucuları: Okan Çabalar, Salih Kalyon, Rafi Emeksiz, Ata Demirer, Meray Bülent Şakrak, Ülgen Ali Savaşçı, Caner Alkaya, Demet Akbağ, Ahmet Münir Canar, Hande Dane Tevfik Yapıcı, Tanju Tuncel, Şehsuvar Aktaş, Özge Borak, Alican Yücesoy, Bican Günalan.

Eyvah Eyvah Filmi Türü: Komediler, Aile Filmleri, Yerli Filmler, Yerli Aile Komedileri, Türk Komedi Filmleri, Yerli Komediler, Uçuk Kaçık Komedi Filmleri.

Eyvah Eyvah Netflix: Büyükannesiyle ve büyükbabası Geyikli’de yaşayan klarnetçi Hüseyin İstanbul’a gelince şöhretin tadını çıkaran bir şarkıcıyla tanışıp babasını, ara şeklinde.

Eyvah Eyvah Filmi Yaş Sınırı: Yaş sınırı 16 yaş ve üzeri.

Eyvah Eyvah Filmi Yapım Yılı (Vizyon Tarihi): Film 2010 yılında vizyona girmiş.

Eyvah Eyvah Filmi IMDb: Filmin IMDb puanı 7.0.

Eyvah Eyvah Filmi Süresi: Film, 99 dakika (1s 39dk) sürüyor.

Eyvah Eyvah Filminin Yönetmeni: Hakan Algül.

Eyvah Eyvah Filmi Yapım: BKM. (Türkiye)

Dağıtım: TR.

Sağ Salim (2012) IMDb: 6.5

Kötü Kedi Şerafettin (2016) IMDb: 7.2

Kaçma Birader (2016) IMDb: 7.0

Düğün Dernek 2 Sünnet (2018) IMDb: 6,5

Deli Aşk (2017) IMDb: 5.5

Yahşi Batı (2009) IMDb: 7.4

Neredesin Firuze (2004) IMDb: 7.3

Ölümlü Dünya (2018) IMDb: 7.7

Propaganda (1999) IMDb: 7.1

Her Şey Çok Güzel Olacak (1998) IMDb: 8.1

Kara Bela (2018) IMDb: 6.9

Çalgı Çengi (2010) IMDb: 7.1

Kolpaçino (2009) IMDb: 6.1

Çakallarla Dans (2010) IMDb: 5.6

Şansımı Seveyim (2017) IMDb: 5.0

Yol Arkadaşım 2 (2018) IMDB:5.9

Hükümet Kadın 2 (2013) IMDB:6.1

AROG (2008) IMDB:7.3

Ay Lav Yu Tuu (2017) IMDB:3.6

Vizontele Tuuba (2003) IMDB:6.5

Organize İşler Sazan Sarmalı (2019) IMDB:6.0

Kaynak: IMDb ve NETFLIX.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.