Emilia Clarke ve Jenna – Louise Coleman

0
3726
Emilia Clarke ve Jenna-Louise Coleman
Emilia Clarke ve Jenna-Louise Coleman benzerliği

Me Before You – Senden Önce Ben filmi uzun süredir beklediğim bir filmdi. Uzun zamandır sinemalarda gösterilen fragmanını ilk gördüğüm anda “çok beğeneceğim bir film” demiştim kendi kendime. Gerçekten de hoş bir film olmuş.

Senden Önce Ben filminde ilk dikkatimi çeken şeylerden biri, bayan başrol oyuncusunun ve filmdeki kız kardeşinin benzerliği olmuştu. Hatta başlarda ikiz olduklarını zannetmiştim. Daha sonra araştırdığımda gördüm ki aralarında herhangi bir kan bağı yokmuş.

Bu iki yıldız oyuncuyu filmde kardeş olarak sunmak kimin aklına geldiyse tam yerinde olmuş. İkisi de sempatik ve gerçekten yetenekli aktrisler fakat Emilia Clarke bambaşka bir dünya.. Sempatikliği,konuşması ve enerjisiyle adeta izleyiciyi büyülüyor. Özellikle jest ve mimiklerini kullanma kabiliyeti..

Filmi izlerseniz Emilia Clarke’ın kaşlarına mutlaka dikkat etmenizi rica ediyorum çünkü kaşlarını konuşmasıyla uyumlu şekilde bu kadar iyi hareket ettiren daha doğru bir tabirle dans ettiren birini görmemiş olmanız muhtemel…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.