Cansu Öngel Heredot Cevdet Saati’nde

5
10484

 

Aylar öncesinde, televizon dünyasının ihtiyacı olan yeni kanlardan biri olduğunu düşündüğüm ve tatlılığı,sempatikliğiyle dikkatleri çok başarılı bir şekilde çekmeyi başaran Cansu Öngel hakkında bir yazı yazmıştım.  Sitemizin En Sevilen Yazısı oldu kısa sürede.

Bu yeni yazım ise Cansu Öngel hayranlarına büyük bir müjde niteliğinde.

Cansu Öngel’in az önce instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafı gördüm ve anladığım kadarıyla Cansu Öngel pek yakında ekranlarımızı Heredot Cevdet Saati adlı TRT dizisinde süslemeye başlayacak ki tahmin ediyorum Heredot Cevdet Saati, kısa sürede elde edeceği büyük başarılara bir kapı aralayacak ve Cansu Öngel daha da güzel projelerle bizlerle ekranlarda ve beyaz perdede buluşacaktır.

Tebrikler Cansu Öngel 🙂

 

 

5 YORUMLAR

 1. Merhaba ! 🙂
  Yazılarınızı yeni gördüm ve çok teşekkür etmek istedim desteğiniz ve bunca güzel yorumunuz için.
  Umarım beklentileriniz doğrultusunda herkesin keyifle izlediği bir proje olur. Biz keyifle ve enerjiyle çekimlere devam ediyoruz.
  Sevgilerimle,
  Cansu Öngel

  • Reklam filminizi izledikten sonra sizinle ilgili bir yazı yazmak istemiştim. Bu isteğimin temelinde sezdirdiğiniz samimiyetiniz ve sahip olduğunuz müthiş enerji yatıyordu ve o günden bu yana gerek televizyon ekranlarımızda gerek beyaz perdede daha sık olmanızı diliyordum. Bu dileğimde de yalnız olmadığıma eminim..
   Bu proje de ben dahil birçok seveniniz için müjde oldu. Sizli, başarı dolu daha nice projelere Cansu Hanım. 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.