Hayat Yolunda final bölümü izleyiciyle buluştu

0
2785

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Hayat Yolunda final bölümüyle ekrana geldi. Güçlü oyuncu kadrosuna rağmen reytinglerde bekleneni veremeyen Hayat Yolunda final bölümüyle izleyici karşısına son kez çıktı. Finalde Yelda uyandı mı merak konusu oldu.

2014 yılına hızlı bir giriş yapan ancak bekleneni veremeyen Hayat Yolunda final bölümüyle sevenlerinin karşısına son kez çıktı. Başrollerini Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un paylaştıkları dizi Hayat Yolunda final bölümü ile ekrana geldi. Herkes büyük bir endişeyle finalde Yelda’nın uyanmasını beklerken, Şafak ise Yelda konusunda kendini suçlu görerek vicdan azabı çekti.

Hayat Yolunda final bölümünde herkes büyük bir endişeyle Yelda’nın uyanmasını bekledi. Şafak ise Yelda’nın onun için hayatını ortaya koymasından dolayı üzüntü duydu. Söyledikleri yüzünden kendini affetmeyen Şafak vicdan azabı çekmeye başladı. Sağlık Bakanlığı, Melis yüzünden Şafak’a soruşturma açtı. Melis’e anlayacağı şekilde cevap vermek isteyen Şafak’ın eline finalde büyük bir koz geçti. Alp’e gözdağı veren Şafak’ın planı ile Melis’i tamamen hayatlarından çıkartmaya çalıştı.

Alp, Melis’e büyük bir oyun hazırladı. Kandırıldığının farkına varan genç kadın ise sinirden ne yapacağını bilemez oldu. Hırslarının kurbanı olan Melis, her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Şafak’tan hesap sormaya gitti. Ancak intikam için kalkıştığı delilik ikisinin de hayatını tehlikeye attı. Hayat Yolunda finalde Şafak, Melis’in bebeğini kurtarmak için elinden geleni yapmaya başladı. Şafak’la bir geleceği olmayacağını anlayan Alp geri adım attı. Veysel Hoca ise öğrencilerine hiç beklemedikleri bir sürpriz hazırladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.